Китaйський брeнд Xiaomi нa ринку мoбільниx пристрoїв з 2010 рoку. Кoмпaнія вирoбляє тeлeфoни, плaншeти, нoутбуки, систeму рoзумнoгo будинку. У 2022 пoсілa трeтє місцe зa oбсягoм прoдaжів.
Тaкoгo висoкoгo відсoткa далеко не досяг жоден з інших технологічних гігантів.
Xiaomi створила понад сто моделей електронних пристроїв. Як вибрати серед них підходящу? І коль знадобиться сервіс ремонту телефонів у Києві. Ради це поговоримо в статті нижче.
- Флагмани обладнані потужними процесорами. Також мають хороші камери, батареї та багато додаткових функцій. Вони більшого розміру з бездротовою зарядкою, відео прискорювачами та провідною системою охолодження. Їх слабке місце ? АКБ. Источник постійно знаходиться під значним навантаженням, схильний после зносу. Смартфон починає швидко сідати, крепко грітися. В такому випадку радимо полагодити смартфон Xiaomi в сервісному центрі 2Мас та замінити браковану запчастину получай нову оригінальну.
- Redmi з\’явилися у 2013 році як суббренд. Це більш бюджетний варіант в порівнянні з попередніми пристроями. У 2019 році Redmi стали окремою дочірньою компанією. Хана через те, що ці моделі користуються шаленою популярністю серед користувачів. Вразливість криється в матеріалі корпуса, який от нехрен дела деформується після удару. Тому радимо одразу після придбання нового девайсу купити міцний чохол з м’якою устілкою всередині интересах попередження подібного недоліку. Також цей аксесуар захистить телефончик від подряпин, сколів.
- POCO ? окремий бренд Xiaomi, який почав своє існування в 2018. Фішки цих девайсів: значний обсяг пам\’яті, преміальна якість комплектуючих.
Усі пристрої Xiaomi працюють бери ОС Android з оригінальною оболонкою MIUI. Це своєрідне доповнення в целях підвищення продуктивності. Кожне оновлення MIUI направлене для покращення швидкодії системи.
Для що треба звернути увагу рядом виборі нового девайсу?
Xiaomi випускає безвыездно: прості телефони, які підходять людям старшого покоління на дзвінків та відправки текстових повідомлень та потужні моделі пользу кого просунутих користувачів. Хочеться компактний зуммер, зверніть увагу нате Redmi Note 12S з діагоналлю матриці 6,43 дюйма. Хочете професійну камеру? Тоді підійде Xiaomi 14 Ultra з 4 модулями по мнению 50 МПікс.
Пизда вибором гаджету радимо ознайомитись з основними характеристиками та вивчити, які как надо підходять. Про це трохи докладніше.
- Якщо полюбляєте мінімалізм та преміальну якість, в таком случае придивіться до класичних білих та чорних корпусів зі скла нежто кераміки. Також сюди додамо (лавандовий POCO C65, зелений Redmi A3), більш яскраві (жовтий POCO X6 Pro, золотий Redmi Note 12).
- Діагональ дисплею для всіх гаджетах від 6 впредь до 7 дюймів. Важливу партия грають тип LCD (iPS, Retina, Amoled), колебание оновлення та роздільна здатність екрана. Наприклад iPS встановлюється в більш бюджетні моделі. Особливість ? природна трансмиссия кольору та невелике навантаження нате очі. Retina та Amoled вважаються найдорожчими матеріалами. Їх неоднократно можна зустріти у флагманах без- тільки Xiaomi, а в інших брендах (Apple, Samsung). Ці модулі мають характерний недолік ? вигорання та биті пікселі. Ці артефакти ежеминутно можливо помітити в телефонах, які працюють малограмотный один рік.