Чeрeз вaжливість смaртфoнa в сучaснoму світі, вaжливo, щoб він зaвжди був у рoбoчoму стaні. Щoб зaпoбігти швидкoму рoзряджaнню гaджeтa в рaзі тривaлoгo відключeння електроенергії, варто звернути увагу сверху потужність та субъект акумуляторної батареї. Следовать належної якості вона забезпечить тривале, комфортне та безпечне користування смартфоном.
Літій-іонні батареї
Пристроями цього типу не переводя духу оснащують телефони недорогі та преміального класу. Серед переваг Li-ion:
- легкість та компактність;
- стабільність роботи в різних умовах;
- велика енергетична щільність;
- відсутність ефекту пам’яті.
Однак літій-іонні накопичувачі енергії гірше заряджаються в холоді. Тому виробники постійно шукають нові, потужніші пристрої в целях зберігання енергії у смартфоні.
Літій-полімерні акумулятори
В батареях Li-Poly замість рідкого електроліту використовують полімерний. Поверх це вони мають гнучку форму та габарити. Літій-полімерні акумулятори забезпечують:
- безперебійне функціонування смартфона впродовж тривалого часу;
- економічне енергоспоживання;
- високу місткість та рівень заряду;
- здатність працювати в несприятливих погодних умовах.
В жаль, вони потребують спеціального режиму заряджання, тому поки без- отримали великого поширення.
Існують також гібридні літій-іонно-полімерні батареї, що поєднують переваги акумуляторів обох типів. Вони міцніші та довговічніші, забезпечують стабільну роботу смартфона впродовж тривалого часу, але дорожчі.
Літій-вольфрамові батареї
Це твердотільні акумулятори нового покоління NanoBolt, які мають достатньо велику поверхню. Вона складається з вуглецевих нанотрубок та вольфраму. Сквозь це вони швидко заряджаються, але тримають шашка довго та можуть зберігати більше енергії, ніж літій-іонні батареї.
Літій-сіркові батареї
Накопичувачі, у яких катодом слугує сірка, можуть стати справжнім проривом та збільшити тривалість безперервної роботи гаджета прежде 5 днів. Зараз виробники по полной обойме працюють у цьому напрямі та вже досягли певних результатів.
Використання сірки гуртом з літієм дозволяє знизити вартість батареї та вдвічі збільшити її місткість. Під часочек досліджень акумулятори продемонстрували високу витривалість. Після 200 розрядів їхня місткість залишається получи рівні 99%. Тому це джерело енергії розглядають як найперспективніше про сучасних мобільних пристроїв.
Критерії вибору акумулятора
Вибір між різними типами батарей залежить від побажань накануне потужності та зовнішнього вигляду смартфона. Вивчаючи характеристики різних акумуляторів, слід звернути увагу в:
- тривалість роботи;
- швидкість заряджання;
- безпечність;
- термін експлуатації.
Середній дни автономної роботи найкращих смартфонів за один прием складає 15–18 годин. Придбавши гаджет із потужним акумулятором нового покоління, безлюдный (=малолюдный) доведеться постійно носити із собой зарядний пристрій альбо повербанк.